Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Boreal CH3000 - krbové kachle

  • Novinka
  • Akcia
  • Doprava ZADARMO

Boreal CH3000Vysoké dvojplášťové krbové kachle na drevo, podstavec s úložným priestorom na drevo. Tieto kachle majú špecifický dizajn a sú skonštruova... celý popis
Bežná cena
1 160,00 €
1 050,00 €
875,00 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:BOCH3000
Výrobca:Boreal
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Boreal CH3000
Vysoké dvojplášťové krbové kachle na drevo, podstavec s úložným priestorom na drevo. Tieto kachle majú špecifický dizajn a sú skonštruované ako hybridné krby - prechod medzi krbovými kachľami a krbom. Výhodou u tohto modelu je, že môže slúžiť ako krb vyrobený z plechu v industriálnom vzhľadu bez nutnosti stavebných prác a môžete ho kedykoľvek jednoducho premiestniť alebo vymeniť.


Nad ohniskom je umiestnená tzv. Čiapky a nahor stúpajúca ozdobný kryt dymovodu, ktorý vedie až do stropu (nastaviteľná výška podľa stropu 2400 - 2880 mm) Spodná časť krytu dymovodu je pripevnená k peci a horná časť sa primontuje k stropu.


Menovitý výkon: 13 kW


Regulovateľný výkon: 7 - 13 kW


Účinnosť: 82%


Vykurovacia schopnosť: až 325 m3


Spotreba dreva: 3,6 kg / hod pri menovitom výkone


Rozmery celkovej v x š x h: 2400 - 2880 mm x 740 mm x 438 mm


Rozmery ohniska š x v x h: 580 x 306 x 286 mm


Max. dĺžka dreva: 60 cm


Odporúčané palivo: drevo, drevené brikety


Priemer dymovodu: 150 mm


Vývod: horný


Hmotnosť: cca 141 kg


Čo predstavujú výrobky Boreal?


Kachle radu Boreal bola vytvorená na základe viac ako 30 rokov skúseností podľa posledných trendov v dizajne a funkčnosti kachlí a krbov za použitia najmodernejších technológií výroby a kvalitných materiálov pri udržaní výhodné a dostupné ceny. Všetky výrobky Boreal boli preskúšané a certifikáciou v štátnom zkušením ústavu v Brne, preto sa môžete spoľahnúť na dodržanie všetkých potrebných štandardov kvality a účinnosti.


materiály


Kachle Boreal sú dvojplášťové vyrobená z kvalitnej ocele s prímesou uhlíka pre dlhšiu životnosť a tepelnú odolnosť a stálosť. Dvierka krbových kachlí a celá spodná časť ohniska (najviac namáhané časti) sú vyrobené z kvalitnej liatiny. Ohnisko je obložené žiaruvzdornými tvarovkami českej výroby (značky Promat).


technológie spaľovania


Všetky krbové kachle Boreal majú ako štandard systém dvojstupňového spaľovania (privádzaný primárny, sekundárny a terciárny vzduch) pre vysokú účinnosť spaľovania, nízke emisie vypúšťané do ovzdušia a dlhú dobu horenia. Samozrejmosťou je tiež systém oplachu skla vzduchom tzv. Vzduchová clona, ​​ktorá udržuje sklo dlhšie čisté pri horení.


ovládanie kachlí


Každý užívateľ kachlí Boreal iste ocenia jednoduché a pohodlné ovládanie kachlí pomocou jedného tiahla v spodnej časti kachlí. Posunom tohto regulačného tiahla dochádza k nastavenie všetkých 3 prívodu vzduchu do optimálnej úrovne tak, aby kachle pracovala vo zvolenom režime. Pákové otváranie kachlí je jednoduché a dokáže dobre utesniť spaľovaciu komoru.


Rýchlejšie vykúrenie aj väčších miestnosti vďaka ventilátoru


Ako bonus majú kachle Boreal v sebe zabudovanú aj turbínu - tangenciálny ventilátor, ktorý nasáva studený vzduch od podlahy, ten prechádza okolo vnútorného plášťa pece, kde sa zahrieva a vychádza prieduchy v hornej části.Díky tomu môžete rýchlejšie a rovnomernejšie vytopenit aj väčšie a vzdialenejšie priestory . Ak nechcete, tak nie je nutné ventilátor zapájať a používať!Ventilátor je možné nastaviť na 3 pozície - pomalá rýchlosť, vysoká rýchlosť alebo prevádzku podľa termostatu, ktorý sám reguluje zapínanie a vypínanie ventilátora podľa teploty kachlí.


Teplovzdušné rozvody


Krbové kachle Boreal CH3000 je možné napojiť na systém teplovzdušných rozvodov, pomocou ktorých je možné vykúriť aj vzdialenejšie miestnosti v dome. V hornej zadnej časti kachlí sú predlisované otvory pre napojenie teplovzdušných rozvodov.


Príslušenstvo zadarmo


Ako príslušenstvo kachlí sa dodáva zadarmo žiaruvzdorná rukavice a tiež grilovacia mriežka, ktorú možno jednoducho nasadiť na rám dvierok.

©RB Business 2015

Blog - články a rady

Liatinové krbové vložky KF Design

 

Odporúčáme - tipy na výrobky

Haas+Sohn - kachle a krby

 

Logo
KRBOVÉ - KACHLE - KRBY.SK
08:00 - 17.00
2022 RB Business Slovakia, s. r. o.